H.R.C. EXCELSIOR
H.R.C. Excelsior is aangesloten bij de KNWU
Mail: info@hrc-excelsior.nl Gastenboek
Excelsior op
75
–Archief evenementen–
50+
1. Theo Joosten
2. Hans Post
3. Gerard Albrink
4. Jan Hollemans
5. Erik Klasen

Neuwelingen
1. Natascha Luijken
2. Raymon Luijken
3. Joey vd Ham
24.01.21
24.11.84
25.38.15
26.10.61
28.10.41


32.57.05
34.01.21
36.14.50
Overige
1. Jan Hiemstra
2. Dennis Souverein
3. Ton Duyvenbode
4. Ron Vroom
5. Jeroen Neuhof
23.05.16
23.13.68
23.28.51
23.37.12
23.39.00
Zondag 6 april TIJDRIT
1
2
3
4
5
Ron 
Richard
Robert
Arjan
Maarten
Kortekaas
Louman
Knol
Rebel
Klijnstra
Zondag 13 april Ronde WP Am. A
 1. Ron Vroom
 2. Matti de Baat
 3. Hans v Eijk
 4. Erik Bos
 5. Erik Meerkerk
Zondag 16 maart Ronde WP Mast. 40+
1. Brian Burggraaf
2. Floris vd Bas
3. Peter Fils
4. Alex de Vries
5. Davey Rotmensen
Zondag 16 maart Ronde WP Am. B
1 Theo Joosten
2 Piet Kralt
3 Willem Hus
4 Gerrit Kleinveld
5 Pieter Neeskens
Zondag 4 mei Piet  Steenvoorden 50+
  1 Brian Burggraaf 
  2 Arthur Rutte 	
  3 Gerard Struik 	
  4 Patrick Hassing 	
  5 Hans Bal 	
Zaterdag 14 juni Nacht WP Am. B
1	
2	
3	
4	
5	
Brian	
Martijn	
Dirk-Jan	
Rob	
Ronald
Burggraaf	
Suk	
Reek, van	
Hulscher	
Rol	
Zondag 7 september Ronde WP Am. B
2008
 1. Hans Post
 2. Robbert van Andel
 3. Theo Joosten
 4. Stephen Denton
 5. Brian Burggraaf
22.59.55
23.08.60
23.13.41
23.19.44
23.34.33
Tijdrit 1 maart
Piet Steenvoorden memorial 3 mei
1    Theo Joosten           Spaarndam
2    Hans Lap                Hendrik ido Ambacht
3    Gerrit Kleinveld        Lisse
4    Hans Weijers          Hillegom
5    Piet Gruteke           Rotterdam
Nacht vd waarderpolder 14 juni
1   John Oudshoorn
2   Marcel Hoffman
3   Ton Eijk, van
4   Rene Lee, van der
5   Hans Eijk, van
2009
2010
Piet Steenvoorden mem. 2 mei
  1.  Tim Krabbe
 2.  Piet Gruteke
  3.  Guus Zantingh
 4.  Hans Bavel
 5.  Cor Berkouwer
Nacht vd Waarderpolder 2 juni
1 Andre Reek,
2 Ron Vroom
3 Arnoud Witsenburg
4 Michael Ruska
5 Frank Nijssen
Ronde Waarderpolder 5 september  
Amateurs B
1 Edwin van Beek
2 Maurits Busse
3 Brian Burggraaf
4 Eelco van Wort
5 Rene van der Lee

Amateurs 50+
1 Erwin Kistenmaker
2 Xander Moerman
3 Jos van Ginneken
4 Matti de Baat
5 Jan Buisman
1 Bas Kaptein 24.04.90
2 Ron Vroom 25.19.78
3 Norbert de Wit 25.25.09
4 Gabriele Kleijn 25.30.63
5 Dennis Souverein 26.07.68
1 Theo Joosten          24.43.17
2 Ton v Duijvenbode    24.52.04
3 Wilbert Mesman     28.35.04
4 John Holtkamp       29.17.38
5 Alex Ensink           29.52.15
50+
Overigen
Tijdrit 2010 7 maart
Ronde Waarderpolder 14 maart
Amateurs 40+
1 Ron Vroom
2 Fred Pronk
3 Ger Wal, van der
4 Hans Weeda
5 Arnoud Witsenburg
Amateurs B
1 Edwin Sierkstra
2 Michael Ruska
3 Gerrie Schilder
4 Kees Snoek
5 Nick Hansen
2011
Sportklasse

1 Rob Ypenburg
2 Bob Jonkheer
3 Ron Kortekaas
4 Andries van der Velden
5 Cas Graafmans
50+

1 Ton van Eijk
2 Theo Joosten
3 Piet Kralt
4 Gerrit Kleinveld
5 Henk-Jan Buis
Ronde Waarderpolder zondag 4 september
De Nacht vd Waarderpolder Zondag 12 mei


1 Brian Burggraaf Hoofddorp
2 Edwin v  Beek Zwaag
3 Ger vd Wal Hoogkarspel
4 John  Oudshoorn Uithoorn
5 Ron Houtop Werfershoof
20e tevens laatste
Piet Steenvoorden memorial 1 mei


1 Karel Teeuwen
2 Nico Fokker
3 Ron Bakker
4 Tim Krabbe
5 Piet Hoevers
Ronde Waarderpolder 13 maart

Sportklasse 30+

1 Alma Marcel
2 Vroom Ron
3 Reep, van de Gerben
4 Burggraaf Brian
5 Frijters Adrie

50+

1 Keller Freddy Deventer
2 Nijssen Frank Haarlem
3 Beute Hermi Nijmegen
4 Eijk, van Ton Hillegom
5 Bakkder Bert
Categorie 50+
1 Bert Bakker                     22.51
2 Ton v Duijvenbode            24.17
3 Jan Struiksma                 25.56
4 Ed Bosse                        28.03
5 Jan Hollemans                 28.23
Categorie overigen
1 Brian Burggraaf              21.47
2 Sjors Handgraaf             23.15
3 Bas Kaptein                  23.23
4 Bertil v Dorp                  24.06
5 Jeroen Neuhof               24.09
Haarlems Kampioenschap Tijdrijden 2011