H.R.C. Excelsior is aangesloten bij de KNWU
Gastenboek
H.R.C. EXCELSIOR
H.R.C. EXCELSIOR
75
Excelsior op
– ! Onze renners / sters ! –
– ! Remco Janzen ! –
 8 maart         30e    Kampioenschap Amsterdam
 9 maart         33e    Ronde vd vd Waarderpolder
26  april            5e     Oranje ronde van Amsterdam
 4  mei            13e    Ronde vd Uithof Den Haag
20 mei              2e     5 banen toernooi De Bataaf
25 mei            11e     NK Omloop Wervershoof
  7 juni             12e     Nacht vd Waarderpolder
  9 juni               4e    District Kampioenschap
– ! Eelco v Wort ! –
8 maart         27e    Kampioenschap Amsterdam
9 maart         44e    Ronde vd Waarderpolder  
25 mei          59e    NK Omloop Wervershoof
 7 juni             6e     Nacht vd Waarderpolder
22 juni            6e     Ronde v Nieuw Vennep
17 aug.        17e     Ronde v Beverwijk
24 aug.          1e     Ronde  vd Waarderpolder
– ! Andries v.der Velde ! –
9 maart          30e   Ronde vd Waarderpolder
11 mei           17e   Ronde v Amstelveen
15 mei           20e    Ronde v Rijsenhout
22 mei             1e    5 banen toernooi De Kampioen
15 juni              26e    Ronde Ouderkerk ad Amstel
22 juni           11e    Ronde van Nieuw Vennep
 7 sept.         13e    Ronde v Uithoorn

– ! Ron Vroom ! –
 9 maart     1e Ronde vd Waarderpolder
– ! Ben Luyken ! –
 9 maart      24e     Ronde vd vd Waarderpolder
15 juni            8e     Rita Klasen Bokaal
24 aug.        10e     Ronde vd  Waarderpolder
– ! Martijn Suk ! –
– ! Mark Rijntjes ! –
 9 maart     30e    Ronde vd Waarderpolder
23 maart     10e    Regio Kamp. Wheeler Planet
11 mei           7e    Ronde v Amstelveen
22 mei           7e    5 banen toernooi De Kampioen
25 mei         12e    NK Omloop Wervershoof
  7 juni            3e    Nacht vd Waarderpolder
15 juni         16e     Ronde Ouderkerk ad Amstel
22 juni         39e     Ronde v Nieuw Vennep
 3 aug.         7e      Ronde v Oostzaan
24 aug.         5e      Ronde vd Waarderpolder

 20 april     25e    Wielerronde van  Weesp
 26 april     10e    Oranje ronde Enkhuizen
   4 mei      20e    Ronde vd Uithof
 11 mei      15e    Ronde v Amstelveen
 25 mei      65e    NK Omloop Wervershoof
    7 juni         7e     Nacht vd Waarderpolder
 10 juni         4e    Ronde v Krommenie
 22 juni       31e    Ronde v Nieuw Vennep
 29 juni       13e    Ronde v Uitgeest
   3 aug.       5e     Ronde v Oostzaan
 24 aug      11e    Ronde vd Waarderpolder
 31 aug.     21e    Ronde v Heemskerk
  7  sept.    16e    Ronde v Uithoorn
– ! Iloy Fennis ! –
22 mei        7e   5 banen toernooi De Kampioen
 7 juni       27e   Nacht vd Waarderpolder
22 juni       41e   Ronde v Nieuw Vennep
29 juni       38e   Ronde v Uitgeest
24 aug.     19e   Ronde vd Waarderpolder
– !Joost Wijkhuise ! –
7 juni        43e    Nacht vd Waarderpolder

– ! Susan Verdegaal ! –
22 juni         18e    Ronde van Nieuw Vennep
31 aug.       36e   Ronde v Heemskerk
– ! Brian Burggraaf ! –
30 juni    1e     Ronde v Uitgeest
3  aug.    3e    Ronde v Oostzaan
6  aug.    1e    Ronde v Santpoort
17 aug.    1e    Ronde v Beverwijk
23 aug.  1e     Ronde van Zuidland
24 aug.  3e     Ronde vd Waarderpolder
31 aug.    35e  Ronde v Heemskerk
 7 sept.   3e    Ronde v Uithoorn
 5 okt.      1e Ronde van Assendelft
– ! Wilbert Mesman ! –
24 aug.  3e     Ronde vd Waarderpolder

Ron Vroom 
pakt drie overwinningen op rij 
bij de ACC
19    oktober     - UWTC (Nieuwveen)
26    oktober     - De Bataaf
 2    november  - WTC De Amstel (Nes)

Amsterdamse Cross Competitie. A.C.C.
Amsterdamse Cross Competitie
UWTC (Nieuwveen)
De Bataaf
WTC De Amstel (Nes)
Ulysses
UWTC
  34e  Wilbert Mesman
43e  Johan Wiedijk
  28e  Wilbert Mesman
47e  Johan Wiedijk
30e  Wilbert Mesman
   63e  Johan Wiedijk
  35e  Wilbert Mesman
39e  Johan Wiedijk
Resultaten van Dennis Souverein
respectievelijk:
13e UWTC,  1e De Bataaf , 17e WTC,  5e Olysses,  3e UWTC,  7e De Trappist
2e Excelsior, 10e WTC de Amstel,  18e DTS
2e    9  november -  Ulysses
2e  16  november -  De Trappist
1e  30  november -  Excelsior
2e    7  december -  WTC De Amstel
7e  14  december -  DTS
Excelsior
25e  Wilbert Mesman
60e Lee wah Woo

40-
27e Joost Wijkhuise

Het verslag
WTC De Amstel
(Ouderkerk ad Amstel)
36e  Wilbert Mesman